UWAGA!
Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA WERNISAŻ W DN. 10.03 ZOSTAŁ ODWOŁANY!

mgr sztuki Agata Bajszczak

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (Wydział Edukacji Wizualnej, Wydział Malarstwa i Grafiki - specjalizacja Grafika Projektowa. Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych.
Aktywność artystyczna w dziedzinach: malarstwo sztalugowe, rysunek, fotografia tradycyjna, cyfrowa, grafika, ilustracja. Animator działań twórczych w zakresie wychowania plastycznego na wszystkich poziomach kształcenia.

10.12.2016 r, podczas Rautu Artystycznego III edcycji Międzyregionalnego Programu "Derby Artystyczne" 2016 w Centrum Kultury Śląskiej w Święochłowicach, w ramach projektu "Integracja sztuki" (org. Centrum Art.-Plus w Krakowie) Agacie Bajszczak wręczono nagrodę dodatkową, ufundowaną przez chrzanowską bibliotekę, w postaci induwidualnej wystawy autorskiej.

Nagrodzona praca "Me myself and i 8?.