W KWIETNIU polecamy: wielkanocne warsztaty w Płazie, wystawę i wernisaż 7 miliardów innych, kiermasz prac podopiecznych Fundacji Brata Alberta w Chrzanowie, happening NATURAlnie w Chrzanowie! na Chrzanowskim Rynku z okazji Światowego Dnia Ziemi, Małopolskie Dni Książki KSIĄŻKA i RÓŻĄ, wiosenny kiermasz książek w plenerze przed biblioteką, spotkanie autorskie z ilustratorem Marcinem Bruchnalskim oraz dyskusje w Klubie Książki i Klubie Filmowym.

19 kwietnia: Chrzanowska biblioteka uczestniczy w  ogólnopolskiej akcji społeczno-edukacyjnej ŻONKILE / Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

UWAGA! Zabawy z j. angielskim w dniu 1.04 zostają odwołane.

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora Warsztaty edukacyjne dla dorosłych ?Gry wideo w życiu rodziny? (6.04.2017) zostają ODWOŁANE.

grafik - biblioteka główna

grafik - filie