Informacje dla Partnerów

Zapraszamy instytucje oraz przedsiębiorców do współpracy w ramach programu partnersko-lojalnościowego Karta do Kultury.

Biblioteka jest największą instytucją kultury w naszym mieście. Ma ponad 16 tys. zarejestrowanych użytkowników i liczba ta stale rośnie, a w 2015 r. zarejestrowano w niej blisko 195 tys. odwiedzin.

Karta do Kultury to karta biblioteczna oraz karta rabatowa w jednym, która umożliwia czytelnikom korzystanie ze zbiorów i usług biblioteki, a także korzystanie na preferencyjnych warunkach z usług naszych Partnerów.

Pragniemy, aby nasi czytelnicy dzięki "Karcie do Kultury", mieli dostęp do szeroko rozumianej kultury a nasi Partnerzy wraz z nami tworzyli ofertę dla uprzywilejowanego klubu konsumentów kultury.

Przystąpienie Partnera do projektu daje możliwość:

•         pozyskania nowych i stałych klientów poprzez wykorzystanie potencjału marketingowego Karty do Kultury.

•         dotarcia do klientów poprzez wykorzystanie nowej, ciekawej formy promocji i bezpłatnej reklamy w Bibliotece i jej             filiach oraz na stronie internetowej projektu.
  •         wyróżnienia się na tle konkurencji, budowania pozytywnego wizerunku firmy, dbającej o klienta i jego potrzeby,

•         wzięcia udziału w innowacyjnym projekcie, wspierającym i jednoczącym lokalną kulturę oraz biznes w obszarze                 kultury.
  •         10% zniżki na ogłoszenia ramkowe w tygodniku Przełom oraz na banery reklamowe w portalu przelom.pl

Każdy z Partnerów projektu Karta do Kultury dobrowolnie ustala, na jakich warunkach umożliwia korzystanie ze swoich usług dla czytelników Biblioteki. Udział w projekcie jest dobrowolny i bezpłatny. Przystąpienie do projektu wymaga jedynie zawarcia porozumienia
o współpracy z Biblioteką.

System oznakowania:
Partnerzy projektu otrzymują naklejki informujące mieszkańców o udziale w projekcie Karta do Kultury. Oznakowanie punktów udzielających rabatów dla posiadaczy Karty do Kultury ma na celu wyróżnienie Partnerów spośród konkurencji oraz ułatwić klientom dotarcie do punktów.

Kontakt:
Katarzyna Kowalska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  | tel: 32 623 20 44
Bogusław Mucha - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | tel: 32 763 27 45

regulamin

partnerzyg