W sobotę 16 września 2017 zapraszamy na imprezę edukacyjną dla rodziców i dzieci odbywającą się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu pod hasłem "Biblioteka na dwóch kółkach".

W programie:

10.00-13.00 zajęcia dla dzieci:
- konkurs sprawnościowy,
- rowerowy tor przeszkód,
- quiz ze znajomości przepisów ruchu drogowego,
- warsztat reperowania rowerów dla rodzin.

Na zajęcia obowiązują zapisy, osoba do kontaktu: Ewelina Langer tel. 32 763 27 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

13.00 - 15.00 blok wykładowy dla dorosłych:

13.00-13.30 "Oszczędność, ochrona środowiska, oraz nowe możliwości przewozowe na przykładzie BlaBlaCar" - Ewelina Langer

13.30-15.00 "Wyrusz w przyszłość elektrycznym samochodem" - Bartosz Pawełek GreenGoo

Przed budynkiem biblioteki pokaz samochodów elektrycznych TESLA S 60D oraz  BMW i3, prezentacja ich działania, zalety ekologiczne i ekonomiczne.