Drogi Czytelniku!

Włącz się do akcji - Skorzystaj z naszej paczki.
Przystąpieniem do akcji promuj czytelnictwo. Zrób zdjęcie z książką z paczki i przyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zamieścimy je w galerii Paczki Literackiej na stronie www.mbp.chrzanow.pl

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie otrzymała zestaw książek w ramach akcji "Paczka Literacka" organizowanej przez Wydawnictwo Agora oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Książki z Literackiej Paczki dostępne także w Wypożyczalni Głównej przy ul. Broniewskiego 10C
Dział Promocji Biblioteki i Upowszechniania Czytelnictwa poleca do dyskusji w DKK ? Dyskusyjnym Klubie Książki.
PRZYJDŹ  WYPOŻYCZ  ZRÓB ZDJĘCIE  PROMUJ LITERATURĘ

"Paczka Literacka" dostępna jest również w fili bibliotecznej - Filia Os. Młodości, ul. Pęckowskiego 3.