Małopolski Instytut Kultury w Krakowie już po raz trzeci zaprasza do udziału w kursie warsztatowym odbywającym się w ramach Synaps - programu rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce. Formularz zgłoszeniowy do projektu będzie aktywny od 1 lutego 2018, od godz. 10.00. Zgłoszenia przyjmujemy od 1 do 14 lutego 2018r.

Program skierowany do nauczycieli, edukatorów, animatorów, artystów, samorządowców czy aktywistów społecznych. Chcesz wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu i mieć możliwość otrzymania środków na realizację projektu edukacji kulturowej dla dzieci i/lub młodzieży? Zgłoś się na nasz kurs realizowany w ramach programu SYNAPSY. Warsztaty i konsultacje poprowadzą doświadczeni pedagodzy i animatorzy. Cztery dni warsztatowe są obligatoryjne. Co otrzymasz? Damy Ci narzędzia, które pomogą Ci w komunikacji i budowaniu relacji z dziećmi i młodzieżą, dowiesz się, czym jest edukacja kulturowa i jaki jest jej cel, zaproponujemy metody budowania projektów edukacji kulturowej z najmłodszymi, wesprzemy merytorycznie. Będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w konkursie projektów, z których najlepsze sfinansujemy i pomożemy zrealizować. Projekty oceni niezależna komisja złożona z osób zaangażowanych w edukację dzieci.

Więcej informacji na stronie projektu: http://synapsy.malopolska.pl/2018/01/zglos-sie-na-kurs-warsztatowy-w-ramach-trzeciej-edycji-programu-synapsy/

synapsy baner rekrutacyjny III 1