Drodzy czytelnicy, tego lata ruszamy z akcją "100 CM LITERATURY".

Akcja naszej biblioteki, potrwa przez całe wakacje... i jeszcze dłużej!
Wspólnie z czytelnikami stworzymy ranking ulubionych lektur chrzanowian.
Od 1 lipca, przez 100 dni (czyli do około 8 października) czekamy na zgłoszenia naszych czytelników i informacje o ich ulubionych książkach.
Szukamy książek ważnych, ukochanych, takich z którymi wiążą się ciekawe historie albo ważne momenty w życiu.
To nie musi być klasyka literatury polskiej, to może być ukochana książka z dzieciństwa albo międzynarodowy bestseller.

Co trzeba zrobić?

Sfotografować się z książką i napisać: dlaczego jest WAŻNA?
albo
Nakręcić filmik, w którym opowie się: dlaczego akurat TA książka.
albo
Zgłosić się do działu promocji w naszej bibliotece i dać sobie zrobić zdjęcie lub nakręcić filmik naszą kamerą.

Można też zapisać swoje propozycje na liście wywieszonej na tablicy w Wypożyczalni Głównej.

Wyniki ogłosimy jesienią, przy okazji obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.