A- A A+

Rodzina Ewy Krzyżewskiej obejrzała wystawę o aktorce

Rodzina Ewy Krzyżewskiej przyjechała do Chrzanowa z różnych stron świata, by uczcić pamięć swojej krewnej. Bliscy artystki wzięli udział w uroczystym odsłonięciu tablicy pamiątkowej w I Liceum Ogólnokształcącym poświęconej Ewie Krzyżewskiej - absolwentce szkoły. Zawitali również do Miejskiej Biblioteki Publicznej i obejrzeli wystawę o słynnej aktorce.

Czytaj więcej...

Przedszkolaki Kodują

O tym, że na naukę programowania nigdy nie jest za wcześnie przekonały ostatnio siebie i nas dzieci z grupy 5 i 6 latków z Przedszkola Samorządowego nr 8 w Chrzanowie. Przez kilka ostatnich miesięcy podczas spotkań w naszej bibliotece systematycznie poznawały podstawowe terminy związane z kodowaniem, rozwijały logiczne myślenie oraz zapoznawały się z elementami robotyki.

Czytaj więcej...

W bibliotece zapachniało latem

"Czerwcowe kwiaty" - to tytuł ostatniego przed wakacjami spotkania członków Akademii Słowa. Tym razem w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie dzielili się swoją poezją o zapachu letnich łąk. Wieczór uświetniły panie z kwiaciarni Irys wijące, w trakcie całego spotkania, bukieciki ze słoneczników.

Czytaj więcej...

katalogi

zakup

napis2rokNiepd

 www 4kroki