CzytamJA, CzytaszTY, CzytaMY… konkurs – przedłużenie terminu!

UWAGA! TERMIN ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 15 MAJA!

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!Pomysł jest prosty: nagraj filmik, na którym prezentujesz w dowolnej formie ulubiony wiersz, fragment prozy lub dramatu. Nagranie może mieć formę głośnej lektury, recytacji lub scenki teatralnej w postaci krótkiej etiudy. Na „planie filmowym” mile widziane zespoły rodzinne, rodzice lub dziadkowie z dziećmi, rodzeństwo. Ważne, abyście działając wspólnie przedstawili ciekawy fragment literacki. Oczywiście mile widziane kostiumy, rekwizyty i scenografia. Scena do popisów aktorskich lub lektorskich jest bardzo szeroka.
Akcja „czyta-MY” jest rodzajem biblioterapii. Ma na celu promowanie czytelnictwa w czasach epidemii oraz pokazanie, że literatura może stać się antidotum na trudne chwile. Tym razem promotorami czytelnictwa będą sami Czytelnicy.
Nagrany filmik zamieść jako komentarz do tego wpisu. Autorzy najczęściej „lajkowanych” filmów otrzymają nagrody rzeczowe, w tym gadżety Gminy Chrzanów, po odwołaniu stanu epidemii.
Filmy o treści niecenzuralnej będą usuwane przez administratora.
Udostępniajcie znajomym i reklamujcie Wasze nagranie. Nagrody czekają
Miłej zabawy!