Zadzwoń, napisz, zapytaj bibliotekarza

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują wsparcia przy poszukiwaniu informacji, zbieraniu materiałów do wszelkiego rodzaju prac pisemnych czy zadań.
Zdajemy sobie sprawę, że samodzielne uczenie się nie należy do łatwych zadań. Zamknięcie szkół, uczelni wyższych oraz bibliotek spowodowało, że wielu uczących się straciło dostęp do źródeł informacji i baz danych.
W Internecie można znaleźć mnóstwo wiadomości, jednak najważniejsze jest, aby były one sprawdzone i pochodziły z wiarygodnych źródeł.
Jeśli więc potrzebujecie pomocy w odnalezieniu się w tym gąszczu informacji, służymy radą i wsparciem. Przygotowujemy zestawienia bibliograficzne, przeszukujmy bazy pełnotekstowe oraz skanujemy fragmenty bibliotecznych zbiorów i wysyłamy do zainteresowanych.

Zadzwoń, napisz, zapytaj:
tel. 32 763 27 49,