Zapraszamy na jutrzejszy wernisaż wystawy MIĘDZY KSIĄZKĄ A OGRODEM Magdy Wasiczek

Zapraszamy na wernisaż wystawy Między książką a ogrodem!

Już 27 maja (czwartek), o godz. 18:00 zapraszamy na wernisaż wystawy MIĘDZY KSIĄŻKĄ A OGRODEM – fotografie Magdy Wasiczek!

Magda Wasiczek to uznana fotografka, która zaistniała zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku. Jest laureatką wielu wyróżnień i nagród fotograficznych w Polsce i i na świecie. Ma na swoim koncie publikacje w wielu magazynach fotograficznych. Jest wykładowcą Akademii Nikona oraz oficjalną Ambasadorką marek Eizo oraz Tamron. Jej prace ukazujące przyrodę mają baśniowy, oniryczny charakter. Niebywałym sukcesem jest fakt, że zdjęcia pani Magdy znalazły się na wielu okładkach książek w Polsce i na świecie.

Gwarantujemy, że będzie interesująco! Porozmawiamy o szczegółach pracy, życiu fotografa, rozwoju pasji, a także jak to się stało, że dotychczas fotografie trafiły na okładki niemalże 80 książek!

Ze względu na obowiązujące obostrzenia na spotkaniu obowiązuje limit 15 osób.
Aby wziąć udział w wydarzeniu skomentuj nasz post na facebooku TUTAJ
Dla czytelników, którzy nie będą mogli być obecni w bibliotece transmitujemy na żywo – forma streaming live (facebook biblioteki).

Więcej o wystawie i autorce TUTAJ
Strona autorki TUTAJ