Wystawa „Chrzanowska piłka ręczna mężczyzn w drodze do I ligi”

Wystawa

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy  “Chrzanowska piłka ręczna mężczyzn w drodze do I ligi”.

W zeszłą sobotę, 16 października 2021,  w hali MOKSiR w Chrzanowie odbył się Turniej z Gwiazdą – Turniej Piłki Ręcznej Chłopców rocznik 2011, połączony z odsłonięciem pamiątkowej tablicy w Chrzanowskiej Alei Gwiazd Polskiej Piłki Ręcznej. W tym roku gwiazdą turnieju byli zawodnicy drużyny TS Fablok Chrzanów. Zespół ten w sezonie 1991/1992, czyli dokładnie 30 lat temu, występował na parkietach ówczesnej ekstraklasy kończąc rozgrywki na 8. miejscu, najwyższym jakie do tej pory udało się zdobyć chrzanowskiej drużynie w rozgrywkach seniorskich. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa  „Chrzanowska piłka ręczna mężczyzn w drodze do I ligi”.

Opracowanie graficzne: Karol Wójtowicz / MBP Chrzanów
Opracowanie materiałów z CAZCh: Joanna Maksa / MBP Chrzanów