Oswajanie strachu przed pająkami / BLISKO „Biblioteka po sąsiedzku”

Już 17 października 2022 o godzinie 17:30 nadarzy się okazja do spotkania z Michałem Gołąbem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie.

Nasz gość to pisarz, poeta, autor międzypokoleniowej bajki terapeutycznej pt. „Mów mi Paj”.

Na książkę składają się zabawne historie, przy których dobrze bawić się będą nie tylko dzieci, ale również dorośli. Lektura zalecana jest osobom odczuwającym lęk przed pająkami. Terapeutyczne działanie bajki „Mów mi Paj” zgłosiło już wielu czytelników. Tytułowy Paj porównuje ludzką przestrzeń do pajęczej sieci, która występuje w książce jako symbol komunikacji, relacji oraz codziennej pracy nad własnym rozwojem i troską o najbliższych. Regularne reperowanie delikatnej sieci to symboliczne dbanie o poprawianie relacji z innymi, to mozolna praca komunikacyjna przynosząca satysfakcjonujące owoce.

Na spotkaniu z autorem, uczestnicy na nowo odkryją potęgę bajki, dowiedzą się dlaczego jest to najważniejszy gatunek literacki, a także poznają tajniki tworzenia takiej opowieści. Będzie zabawnie, inspirująco i bajkowo. Zapraszamy!

Oswajanie strachu przed pająkami - Chrzanów - zapowiedź