Podróż po możliwościach ludzkiego ciała i umysłu – Filia w Płazie – relacja

W piątkowe popołudnie 21 października w Bibliotece w Płazie było magicznie i czasami komicznie. Uczestnicy spotkania pod przewodnictwem Kamila Małochleba podróżowali po możliwościach ludzkiego ciała i umysłu. Magia, którą mogliśmy oglądać, często zaskakiwała i zmuszała do chwili zastanowienia – czyżby Pan Mentalista siedział w naszej głowie? Swoim pokazem Kamil Małochleb rozbawił wszystkich i sprawił, że w doskonałych nastrojach rozpoczęliśmy weekend. Dziękujemy za super zabawę!

Spotkanie zorganizowano w ramach zadania „Biblioteka po sąsiedzku”, z cyklu „Naturalnie w bibliotece”, realizowanego z projektu BLISKO – Biblioteka | Lokalność| Inicjatywy| Społeczność| Kooperacja| Oddolność|. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.