Wernisaż wystawy „Strefa pozytywnych myśli” – relacja

Kolejny wernisaż... w ramach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego!

25.10 odbył się  wernisaż wystawy „Strefa pozytywnych myśli” – przygotowanej przez klubowiczów Klubu Pacjenta PIWNICA oraz podopiecznych Dziennego Oddziału Psychiatrii Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Organizatorką przedsięwzięcia była Pani Celina Król – pracująca na co dzień  z klubowiczami z Klubu Pacjenta PIWBNICA w chrzanowskim szpitalu. Gościem wernisażu była min. Wioletta Rudol – Dyr. Ds.
Logistyki i Infrastruktury Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

W muzyczny klimat wieczoru wprowadziła Marzena Michalczyk-Tylek śpiewając piękne nastrojowe piosenki znanych wykonawców.

Prezentację multimedialną – Historia Oddziału Dziennego Psychiatrii – przedstawiła  Celina Król

Kolejnym punktem było spotkanie z psychologiem  –  O Centrum Zdrowia Psychicznego opowiadała psycholog – Karolina Kawa

Nie zabrakło klimatu poetyckiego, jako przykładu terapii słowem– Pan Konrad przeczytał dwa swoje wiersze..

Uczestnicy mogli również zobaczyć Film o Klubie Pacjenta PIWNICA i o Centrum Zdrowia Psychicznego

Na koniec – wszyscy poddali się treningowi relaksacyjnemu, który prowadziła Celina Król.

A oto krótka fotorelacja:

25.10-30.11. 2022 r.

MBP hol piętro, ul. Władysława Broniewskiego 10C