Spotkanie autorskie z Łukaszem Łuczajem – Wiejski TREK / Filia w Płazie

Ostatnie spotkanie autorskie w ramach Wiejski TREK

Spotkanie autorskie z Łukaszem Łuczajem połączone z promocją jego najnowszej książki „Dziki ogród” było już ostatnim z realizowanych w ramach projektu Wiejski TREK – literackie i kulturowe oblicza wsi.

Spotkanie zorganizowane w filii w Płazie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem co tylko pokazuje, że tematyka dzikich ogrodów, kwietnych łąk, wiejskich klimatów i ogólnie miejsca natury w naszym życiu jest nadal niezwykle popularna.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za obecność i aktywny udział, a dla wszystkich zainteresowanych poniżej umieszczamy video i foto relację.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego