Pora dla Seniora – spotkanie organizacyjne / Relacja

22 marca 2023, w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie, o godz. 16:30 odbyło się spotkanie skierowane do seniorów.

Wydarzenie miało na celu poznanie potrzeb naszych gości – otwierając się na zainteresowania osób starszych, chcemy dać im możliwość budowania nowych relacji i różne możliwości spędzania wolnego czasu. Podczas rozmów uczestnicy wspólnie dzielili się pomysłami, które chcieliby, aby były uwzględnione podczas spotkań, tj.: warsztaty relaksacyjne, warsztaty poetyckie, warsztaty rękodzieła, spotkania wspomnieniowe i wiele, wiele innych…

Przedstawiono obecnym także listę imprez, które są aktualnie organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chrzanowie, i w których także mogą wziąć udział, to m.in. wykłady w ramach Wszechnicy Chrzanowskiej, seria podróżnicza Poznajemy Kraje Świata, warsztaty komputerowe.

Dziękujemy wszystkim za przybycie – to były miłe chwile spędzone wspólnie przy kawie, herbacie i poczęstunku.

Zapraszamy na kolejne spotkania, które będą odbywać się w czwartą środę miesiąca, najbliższe wypada 26 kwietnia.

Wstęp wolny.