Spotkanie autorskie z Barbarą Sadurską/ Filia Pogorzyce

Relacja ze spotkania

Wtorkowe popołudnie – 9 maja spędziliśmy w czytelniczym gronie z Barbarą Sadurską – pisarką, specjalistką od prawa autorskiego oraz kreatywnego pisania, która przyjęła zaproszenie na spotkanie autorskie w Bibliotece w Pogorzycach.

Autorka opowiedziała o swojej twórczości, o poszukiwaniu tematów oraz inspiracji a także podzieliła się z Czytelnikami swoimi przemyśleniami na temat radości tworzenia.

Atmosfera spotkania i niezwykły optymizm pisarki sprzyjały zadawaniu pytań i wymianie czytelniczych refleksji.
Miłośnicy pióra mieli okazję wziąć udział w warsztatach kreatywnego pisania poprowadzonych przez pisarkę.
Serdecznie dziękuję za udział w spotkaniu Czytelnikom Biblioteki w Pogorzycach oraz gościom, którzy po raz pierwszy odwiedzili naszą bibliotekę – było nas sporo, a to cieszy.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu BLISKO, zadania “Biblioteka po sąsiedzku”, z cyklu “Literacka Ziemia Chrzanowska”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Narodowe Centrum Kultury

NPRCz 2.0