Detektywistyczna Gra Terenowa „ŚLADAMI TAJEMNIC” – Zgłoś się!

Detektywistyczna Gra Terenowa „ŚLADAMI TAJEMNIC” - Zgłoś się!

Lubisz zagadki i tajemnice?
Jesteś wyjadaczem gier terenowych?
A może zawsze chciałeś spróbować swoich sił w takiej grze, ale nie miałeś okazji?

Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie i twojej drużyny Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie organizuje specjalne wydarzenie.

3 września 2023 (niedziela) na terenie miasta Chrzanowa odbędzie się Detektywistyczna Gra Terenowa „ŚLADAMI TAJEMNIC”, której autorem jest pisarz Dariusz Rekosz (http://www.rekosz.pl/).

Obowiązują zapisy.

Aby zgłosić się do gry, należy:

• zapoznać się z Regulaminem,
  • oraz wszystkimi załącznikami do Regulaminu:

Załącznik nr 1 – Formularz zgłoszenia drużyny

Załącznik nr 2 – Klauzula informacyjna RODO

Załącznik nr 3 – Oświadczenie dla niepełnoletniego uczestnika gry

Załącznik nr 4 – Oświadczenie dla pełnoletniego uczestnika gry

Wszyscy uczestnicy muszą być czytelnikami biblioteki. Zapisanie się do biblioteki jest bezpłatne.

Uzupełnione zgłoszenie (zał. 1) wraz z kompletem wypełnionych załączników do Regulaminu (zał. 2 klauzula informacyjna RODO, zał. 3 oświadczenie dla niepełnoletniego uczestnika gry, zał. 4 oświadczenie dla pełnoletniego uczestnika gry) można złożyć w formie papierowej osobiście w Dziale Informacji i Multimediów – Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, ul. Władysława Broniewskiego 10C, w godzinach pracy biblioteki lub przesłać skany na adres e-mail: regionalia@mbp.chrzanow.pl

Zapisy trwają do 31 sierpnia 2023 włącznie.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 32 763 27 49.

Detektywistyczna Gra Terenowa „ŚLADAMI TAJEMNIC” jest częścią zadania “Biblioteka po sąsiedzku” – inicjatywy lokalne, realizowanego zgodnie z umową nr 11/2022/NCK/B w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 Priorytet 4, Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Narodowe Centrum Kultury
NPRCz 2.0