Komiks czy gra: spotkania

W tym roku Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie bierze udział w trzeciej edycji akcji „Boom! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” organizowanej przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W jej ramach zostaliśmy zainspirowani pakietem gier i komiksów, które chcielibyśmy wam pokazać podczas dwóch spotkań:

• 30 października 2023 (poniedziałek) o godz. 16:30 w sali projekcyjnej naszej biblioteki
  • 6 listopada 2023 (poniedziałek) o godz. 16:00 w sali projekcyjnej naszej biblioteki.
    /UWAGA! 6 LISTOPADA SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W SALI KONFERENCYJNEJ/

Przyjdź i zobacz, w co można u nas pograć, co można poczytać. Wolisz komiks czy planszówkę? Przy okazji chcielibyśmy zadać kilka pytań oraz poznać wasze opinie na temat tych dwóch form rozrywki i edukacji. Wchodzisz w to? Zapraszamy!