Puch! Puch! czyli biblioteka w teatrze

Spektakl teatralny dla dzieci i rodziców

Grudzień to miesiąc absolutnie magiczny! Oddział dla dzieci nie byłby sobą, gdyby nie spróbował podzielić się tą magią z najmłodszymi… Tym razem pragniemy zaprezentować magię teatru! Wszystkie dzieci w wieku 2-9 lat zapraszamy serdecznie 9 grudnia 2023r. do Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie na wspaniały spektal o introwertycznym mamucie i ekscentrycznej kaczce, którzy mają zupełnie inne podejście do zimy, ale wspólnie odnajdują w tym czasie to, co najważniejsze i najpiękniejsze. Wystąpi przed Państwem Teatr Chrząszcz w Trzcinie z Rabki-Zdroju z przedstawieniem “Puch! Puch!”.

9 grudnia 2023 (sobota)

Sala kinowo-teatralna MOKSiR, ul. Władysława Broniewskiego 4

Dla dzieci w wieku 2-9 lat i ich rodziców

Wstęp wolny