Spotkanie ze św. Mikołajem

Niezwykłe spotkanie ze św. Mikołajem odbyło się 6 grudnia w bibliotece w Pogorzycach.

Na przyjazd najbardziej znanej zimowej osobistości czekali wszyscy: dzieci, rodzice oraz dziadkowie. Mikołaj dotarł do biblioteki w nietypowy sposób. Przyjechał wozem strażackim w towarzystwie strażaków, którzy w tym dniu pełnili rolę świątecznych pomocników.

Dzięki wyjątkowo dużej liczbie osób klimat spotkania był wyjątkowo rodzinny i pełen świątecznej magii. Każdy z uczestników mógł porozmawiać z Mikołajem, z czego korzystały nie tylko dzieci. A Mikołaj, któremu bardzo podobało się w Pogorzycach cierpliwie rozdawał prezenty i odpowiadał, nawet na takie nie całkiem mikołajowe pytania.

Do zobaczenia za rok !!!

Wydarzenie zorganizowała Ochotnicza Straż Pożarna w Pogorzycach we współpracy z Biblioteką w Pogorzycach.