Pora dla Seniora – spotkanie majowe

22 maja 2024 o godz. 16:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Pora dla Seniora pt. „O książkach do słuchania”.

Obecni mogli dowiedzieć się, że nasza biblioteka oferuje różne rodzaje książek czytanych:

• audiobooki w formacie CD mp3 (wypożycz i posłuchaj w domu, dostępne także słuchowiska),
  • czytaki (cyfrowe odtwarzacze – dla osób z dysfunkcją wzroku),
  • kody Legimi (zgłoszenia są przyjmowane przez formularz od 1. dnia miesiąca, kody wydawane są na podstawie poprawnych zgłoszeń, wg kolejności, aż do wyczerpania puli),
  • kolekcję Wolnych Lektur (darmowa i legalna literatura z zasobów domeny publicznej),
  • nagrania do nauki języka angielskiego (zestaw płyta + książka).

Na czytelników-słuchaczy czekają: literatura obyczajowa, kryminały, biografie, powieści historyczne, wydawnictwa popularnonaukowe i nie tylko. Każdy znajdzie coś dla siebie. Warto spróbować i znaleźć swojego ulubionego lektora.

Pora dla Seniora to cykliczne spotkania, które odbywają się w czwartą środę miesiąca o godz. 16:30 – to doskonała okazja do integracji przy kawie i herbacie. Wstęp wolny.

Na następne spotkanie zapraszamy 26 czerwca 2024.