Spotkanie autorskie z Małgorzatą Strękowską-Zarembą

Detektyw, tajemnica, zagadka, horror

Za nami inspirujące spotkanie z Małgorzatą Strękowską-Zarembą – pisarką, autorką podręczników szkolnych, dziennikarką, członkinią Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Mieliśmy przyjemność wysłuchać wyjątkowo ciekawej historii o poszukiwaniu inspiracji i pomysłu na książki, o genezie utworów, które wyszły spod pióra pisarki oraz o kompromisie pomiędzy przesłaniem, jakie powinna zawierać każda książka i ciekawostkami, które przyciągną uwagę młodego czytelnika. Czy wiedzieliście, że tytułowy chłopiec z serii o Filipku jest zainspirowany raperem Taco Hemingway’em, a pani Małgorzata jest częstym gościem na jego koncertach? Tego rodzaju ciekawostki mieliśmy okazję poznać, a Was zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej poniżej.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego