“Zagadkowy spacer po Płazie” – rodzinna gra terenowa / Filia w Płazie

"Zagadkowy spacer po Płazie"

Biblioteka w Płazie 22 czerwca zorganizowała rodzinną grę terenową – Zagadkowy spacer po Płazie. Uczestnicy zabawy mieli za zadanie rozwiązywanie zadań znajdujących się w różnych punktach na terenie Płazy. W grze wzięło udział 5 rodzinnych drużyn. Wszystkim udało się ukończyć zadania i stawić się na placu Płaziańskiego Pikniku na odczytanie wyników i odbiór nagród.
W organizacji i przeprowadzeniu naszej gry pomogło wiele życzliwych osób i instytucji.
Kierujemy serdeczne podziękowania do Pani Kazimiery Żmudzińskiej – Dyrektorki Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Płazie oraz do pracowników – szczególnie Pani Ewie Dybał i mieszkańców domu za trwanie na jednym z miejsc zadań.
Paniom Stanisławie Grelak, Władysławie Styrna, Władysławie Oleksy, Marii Piątek, Józefie Paliwodzie z Koła Gospodyń Wiejskich “Płazianki” dziękujemy, że zechciały przeprowadzić jedną z konkurencji.
Panu dr Stanisławowi Garlickiemu – właścicielowi Muzeum Życia Codziennego dziękujemy za przygotowanie materiałów do przeprowadzenia jednej z konkurencji oraz za to, że mogliśmy ją rozegrać w jego muzeum.
Księdzu Proboszczowi dr Grzegorzowi Łopatce dziękujemy za gościnę i udostępnienie sali Muzeum Sakralnego dla naszych graczy.
Panu Markowi Oleszyckiemu dziekujemy za przeprowadzenie jednej z konkurencji.