BiblioLab, czyli laboratorium zawitało w bibliotece!

Eksperymenty i duża dawka wiedzy

Za nami wyjątkowe spotkanie z panią magister farmacji Patrycją Czerwik, która w ostatnich tygodniach przemieniała oddział dla dzieci oraz filie biblioteczne w prawdziwe laboratorium naukowe! Podczas zajęć “BiblioLab” najmłodsi badacze odkryli fascynujący świat chemii w prosty i zabawny sposób – za pomocą produktów, które każdy z nas ma w domu! Zajęcia niosły ze sobą również dużą dawkę wiedzy – dowiedzieliśmy się, że chemia może być fascynująca i pomagać człowiekowi, ale może mieć też destrukcyjny wpływ na zdrowie – na przykład poprzez używki. Zajęcia były nie tylko pouczające, ale też pełne radości i pozytywnej energii. Dzieci opuściły bibliotekę z chęcią dalszego odkrywania świata nauki!

Zajęcia odbyły się w ramach projektu “Zdrowa zabawa – fajna sprawa”. Dofinansowano przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chrzanowie