Volare Cantare czyli u Anina imieninach – relacja

U Ani na imieninach były tłumy!

19 lipca o godzinie 18:00 odbyły się w Biblio imieniny Ani, które przeniosły nas w prawdziwie włoskie klimaty. Był to niesamowity wieczór pełen muzyki, tańca i radości.

Głównym punktem wieczoru był konkurs na najbardziej oryginalny letni kapelusz z włoskim smakiem. Był ogrom super atrakcyjnych nagród za najpiękniejsze kapelusze – jury miało naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Wybór zwycięzców był trudny, bo konkurencja była naprawdę mocna.

Następnie odbył się koncert  “Zespołu Piosenki Odkopanej” w składzie: Bernadeta Ćwierzyk, Maria Kramarczyk, Halina Darkowska, Andrzej Machaj, Jacek Rożalski oraz Krzysztof Przeniosło.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła cudowna wystawa prac wspaniałej artystki Lory Zavadetskiej “Włoskei klimaty”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy – u nas do  31 lipca!

Jednym z dodatkowych atrakcji wieczoru był quiz “Moda Italiana” z nagrodami, które również były niebagatelne, co dodatkowo podgrzewało emocje.

Atmosfera była niezapomniana, a wieczór pełen włoskich muzycznych hitów i wielu innych atrakcji.

Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z Centrum Wolontariatu Po Sąsiedzku.

Do zobaczenia na kolejnych imieninach Ani za rok!

Fotorelacja z wydarzenia:

fot. Agnieszka Kęska