Kawiarenka Artystyczna 2024 / Koncert Marka Stryszowskiego – relacja

Kolejna edycja

13 września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnej edycji Kawiarenki Artystycznej 2024 zatytułowanej „W świecie rocka i jazzu”

Spotkanie rozpoczęło się od finisażu wystawy „DZIECIAKI”, będącej częścią Międzyregionalnego Programu Derby Artystyczne, działającego od 2014 roku dzięki Centrum Art-Plus. Prace znanych artystów i fotografów były prezentowane
w naszej bibliotece i wzbudzały zachwyt gości.

Prezentowane obrazy to dzieła:
• Moniki Malinowskiej,
Edwarda Dudy,
• Bogusława Dzika,
• Roberta Barei,
• Michała Kwarciaka,
• Anny Lewińskiej,
• Bogumiły Pacyny

oraz zdjęcia:
Jerzego Mazura
Wiesława Fronia
Natalii Jarząbek

Szczególnym punktem programu był koncert Marka Stryszowskiego, który wprowadził publiczność w niesamowitą muzyczną podróż, łączącą rock i jazz. Jego występ był pełen pasji, a energia, którą wniósł na scenę, porwała wszystkich zgromadzonych.

Wieczór zakończył się rozmowami w kuluarach, gdzie goście mieli okazję wymienić się wrażeniami z twórcami i artystą.

Spotkanie prowadzili: Agnieszka Kęska oraz założyciel Derby Artystyczne

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania z tego cyklu!

Fotorelacja:

fot. Natalia Weżgowiec

Głównym organizatorem wydarzenia była Fundacja DeArte w Krakowie.