Gramy razem dla Marcina – relacja

Koncert charytatywny

W sobotę, 12 października,  po raz kolejny pokazaliśmy nasze wielkie serca.
W ramach wydarzenia „Gramy razem dla Marcina Nizioła” odbył się wyjątkowy koncert charytatywny, którego celem było wsparcie Marcina w jego walce z ciężką chorobą. Wydarzenie zgromadziło ludzi dobrej woli, którzy przyszli nie tylko, aby cieszyć się muzyką, ale również wziąć udział w kiermaszu ciast, loterii fantowej, skorzystać ze stoiska pielęgnacyjnego Anety Holipki, kupić biżuterię na stoisku Fen Art oraz uzupełnić swoją jesienną szafę, dzięki stoisku z modą jesienną. Oprócz tego przed biblioteką czekał na wszystkich foodtruck ze słynnymi bolęcińskimi zapieksami! Cały dochód został przeznaczony na pomoc Marcinowi.

Punktem kulminacyjnym wieczoru był wspaniały koncert Magdaleny Rzemek-Urbanowicz – laureatki programu telewizjynego “Szansa na sukces” oraz ex wokalistki zespołu “BRAThANKI”, której głos oczarował wszystkich zgromadzonych.

Wszelkie szczegóły dotyczące zbiórki oraz informacje o sytuacji Marcina można znaleźć TUTAJ –> https://zrzutka.pl/vrtmvv