Literacki meeting w ramach NOCY BIBLIOTEK 2024

Moje must Read

Tegoroczna Noc Bibliotek upłynęła w naszej bibliotece pod znakiem miłości do książek, wymiany refleksji i inspirujących rozmów. W piątek, 11 października, w późnych godzinach wieczornych, w przytulnej atmosferze odbył się wyjątkowy Literacki Meeting, podczas którego uczestnicy mieli okazję podzielić się swoimi literackimi odkryciami i opowiedzieć o książkach, które wywarły na nich szczególne wrażenie.

W trakcie spotkania każdy z obecnych mógł opowiedzieć o lekturze, która go zachwyciła, zainspirowała lub skłoniła do głębszych przemyśleń.
Po prezentacji książek, był czas na dyskusję, na temat przedstawionych propozycji.ojawiły się także refleksje na temat tego, jak różne książki mogą wpływać na nasze życie, rozwijać wyobraźnię, a czasem nawet zmieniać sposób patrzenia na świat. Uczestnicy zgodnie podkreślali, że literatura nie tylko dostarcza rozrywki, ale przede wszystkim pozwala lepiej zrozumieć siebie i innych.

Literacki Meeting w ramach Nocy Bibliotek okazał się pełen inspiracji i nostalgii. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie, otwartość i pasję, z jaką mówili o swoich ulubionych książkach.

Do zobaczenia na następnych meetingach!