Owacje na stojąco/ Filia w Luszowicach

Kwiat jednej nocy

Owacjami na stojąco publiczność nagrodziła występ zespołu Senior Singers, który odbył się w luszowickiej bibliotece. Artystki zachwyciły śpiewem, choreografią i prezencją. Koncert “Radość najpiękniejszych lat” stał się prawdziwym show.

Zespół Senior Singers powstał 11 lat temu z potrzeby serca kilku słuchaczek Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie. Panie chciały śpiewać to, co lubią, co sprawia im przyjemność.

Pierwszy występ odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu. Od tego czasu grupa wokalna uświetnia wiele uroczystości UTW oraz koncertuje po zaprzyjaźnionych instytucjach. Jedną z nich jest biblioteka w Luszowicach.

W repertuarze zespołu znajdują się głównie przeboje polskie i takie właśnie zaprezentowane zostały podczas koncertu. Można było usłyszeć takie piosenki jak: “Jadą wozy kolorowe”, “Kwiat jednej nocy”, “Być kobietą” i wiele innych.

Przed publicznością wystąpiły: Halina Pstrucha, Maria Kramarczyk, Jadwiga Dudek, Małgorzata Piegzik, Anna Stryczek, Helena Likus oraz Joanna Notecka.

Panie zachwyciły słuchaczy.