Projekt profilaktyczny ,,DbajMY o piękny umysł” realizowany również w Bibliotece

W ramach projektu przewidziano warsztaty, wernisaż i wystawę, konkurs, prelekcje, wykłady, ćwiczenia interaktywne...

Projekt realizowany w związku z przypadającym 10 października 2024 Światowym Dniem Zdrowia Psychicznego, który obchodzony jest w celu zwiększenia świadomości społecznej na temat problemów związanych ze zdrowiem psychicznym oraz wspierania aktywizmu i edukacji w zakresie zdrowia psychicznego.

Projekt trwa od 7 do 31 października 2024 roku.

Patronat Honorowy: Starosta Chrzanowski – Bartłomiej Gębala

Organizatorzy:
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini
Szpital Powiatowy w Chrzanowie
Zespół Szkół Technicznych „Fablok” w Chrzanowie

Partnerzy:
Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie
Trzebińskie Centrum Kultury
Centrum Zdrowia Psychicznego w Krzeszowicach /filia Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Centrum Zdrowia Psychicznego w Chrzanowie
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Chrzanowie