Spotkanie z jogą: wdech…wydech…

Spotkanie z jogą

Zastanawiasz się czy joga jest dla Ciebie? Zapraszamy na listopadowe zajęcia z cyklu “Spotkanie z jogą”.
Spotykamy się w każdy pierwszy wtorek miesiąca, będziemy wspólnie praktykować hatha jogę.

Zachęcamy do przyjścia w wygodnych ubraniach, bez maty, gdyż czekają na Państwa wygodne i stabilne krzesła, które użyjemy podczas praktyki, siedząc oraz wykorzystując je do innych pozycji z podparciem. Będziemy wykonywać proste ruchy i pozycje połączone z uważnością na oddech oraz odczucia płynące z ciała. Nie zabraknie wyjaśnień i opowieści oraz bibliotecznych inspiracji, a po praktyce zapraszamy na herbatkę i konwersacje.

Proponowane ćwiczenia będą na tyle proste, aby można je było wprowadzić w nurt dnia ..w domu i w pracy.., w chwilach kiedy potrzebujemy wrócić do równowagi ciała i umysłu, a nade wszystko aby ją pielęgnować.

W listopadzie szczególną uwagą obejmiemy wdech i wydech.

Weź udział: wtorek, 5 listopada 2024, godz. 16:30, sala konferencyjna. Wstęp wolny.