klauzula

 
 
 
A- A A+

Wszechnica Chrzanowska - mini uczelnia

Wszechnica Chrzanowska

Wykłady: wstęp wolny. Celem Wszechnicy jest kształcenie w zakresie regionalnej historii i kultury Ziemi Chrzanowskiej, zapoznanie słuchaczy z historią, architekturą, archeologią, geografią, zwyczajami i obrzędami oraz osiągnięciami społecznymi i gospodarczymi, a także aktualnymi problemami powiatu chrzanowskiego.

Czytaj więcej...

Akcja: e-motywacja

Częstotliwość: 2 razy w miesiącu, czwartki, godz. 11.00
Wszystkich zainteresowanych, w szczególności osoby 50+, zapraszamy w czwartki o godz. 11.00, na interaktywne spotkania online z pełnymi apetytu na życie osobami. Tematyka spotkań obejmie następujące zagadnienia: profilaktyka zdrowotna, bieżące sprawy ekonomiczne, kulturalne, tradycje, rozrywka, pasje, ekologia, finanse, nowe technologie, relacje z młodszymi pokoleniami.

Czytaj więcej...

Kursy 123

Kursy 123

Czas trwania: dwa razy w tygodniu (dni ustalane indywidualnie). Interaktywne, multimedialne kursy e-learningowe, umożliwiające bezpłatną naukę języka angielskiego, angielskiego w biznesie, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i obsługi programu graficznego Photoshop w Bibliotece. Z Kursami 123 możesz uczyć się kiedy chcesz i jak chcesz!

Czytaj więcej...