klauzula

 
 
 
A- A A+

Lokalny Klub Kodowania

Celem projektu Lokalne Kluby Kowania jest zachęcenie uczniów do nauki kodowania. Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy YouthSpark. Pierwsza edycja projektu została objęta patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Czytaj więcej...

DKK - Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży

Częstotliwość spotkań: 1 raz w miesiącu (styczeń - czerwiec oraz wrzesień - grudzień). Literackie spotkania w Klubie Literackim, w trakcie których rozmawiamy o książkach, wymieniamy poglądy literackie i konfrontujemy gusta. Każda dyskusja opiera się na jednym wybranym miesiąc wcześniej tytule, który jest zaledwie początkiem naszej rozmowy i pretekstem do kolejnych spotkań i rozmów o literaturze.

Czytaj więcej...

Kursy 123

Kursy 123

Czas trwania: dwa razy w tygodniu (dni ustalane indywidualnie). Interaktywne, multimedialne kursy e-learningowe, umożliwiające bezpłatną naukę języka angielskiego, angielskiego w biznesie, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i obsługi programu graficznego Photoshop w Bibliotece. Z Kursami 123 oraz Lerni możesz uczyć się kiedy chcesz i jak chcesz!

Czytaj więcej...