klauzula

 
 
 
A- A A+

Noc w Bibliotece

Częstotliwość: 1 raz w roku. Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Chrzanowie wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Chrzanowie raz w roku, jesienią, zaprasza młodzież z chrzanowskich gimnazjów do wspólnej zabawy i edukacji: w siedzibie głównej biblioteki odbywają się wieczorową porą konkursy literackie, plastyczne, teatralne, podchody i gry terenowe - a w tle oczywiście literatura. 

Czytaj więcej...

"Bezpieczna i przyjazna szkoła"

Częstotliwość: 1 raz (27.11.2012). Sześciolatek w przyjaznej i bezpiecznej szkole  - podsumowanie projektu "Przyjazna szkoła dla sześciolatka", zrealizowanego wspólnie przez Szkołę Podstawową nr 8 im. Szarych Szeregów w Chrzanowie i Przedszkole Samorządowe nr 9 im. Jana Brzechwy w Chrzanowie. Podsumowanie odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie.

Czytaj więcej...

Festiwal Funduszy Europejskich Wstęp Wolny

Majowe święto kultury - wstąp i zobacz, 5 miast, ponad 20 obiektów kultury i prawie 100 propozycji - tak pokrótce przedstawia się  program tegorocznego Festiwalu Funduszy Europejskich "Wstęp wolny". Województwo Małopolskie serdecznie zaprasza już dziś wszystkich zainteresowanych na to wielkie święto kultury, które potrwa od 2 do 11 maja 2014 r.

Czytaj więcej...