klauzula

 
 
 
A- A A+

Grafik spotkań - luty 2019

W lutym zapraszamy na wielkie otwarcie SANATORIUM CZYTELNICZEGO - 1 lutego o godz. 12.00. Ci, którzy nie zdążą przybyć do nas w samo południe, mogą skorzystać z Sanatorium przez cały miesiąc w godzinach otwarcia biblioteki. Z kolei 9 lutego w sobotę o godz. 18.00 gorąco zapraszamy na wernisaż wystawy ukraińskiego malarza ROMANA OPALIŃSKIEGO oraz koncert zespołu MERSTEIN TRIO. W lutym czekają nas jeszcze warsztaty dziennikarskie, prelekcje multimedialne PTTK, Wszechnica Chrzanowska na temat kolejnictwa, warsztaty makijażu i stylizacji, szereg ciakawych zajęć dla dzieci. Z okazji Walentynek szykujemy randki w ciemno z książką oraz polecamy spotkanie poetyckie Akademii Słowa "Na skrzydłach Amora".

Grafik spotkań - Biblioteka Główna

Grafik spotkań - Filie

Grafik Spotkań - Oddział dla Dzieci

Grafik spotkań - styczeń 2019

W styczniu 2019 roku polecamy przede wszystkim spotkanie 18 stycznia z Haliną Kunicką w ramach Akademii Słowa, promocję książki autorki "Świat nie jest taki zły" oraz minirecital z okazji Dnia Babci i Dziadka. 10 stycznia zachęcamy młodzież i wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnych warsztatach dziennikarskich, tym razem dowiemy się wszystkiego o reportażu; gościem specjalnym będzie Anna Kasprzyk. Ponadto 14 stycznia w Bibliotece Głównej i wybranych filiach ruszają FERIE ZIMOWE 2019 "Skrzatowisko", zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-12 lat. Więcej szczegółów i spotkań styczniowych w grafikach poniżej.

Czytaj więcej...

Grafiki spotkań - grudzień

W grudniu zapraszamy na dwudniowy Festiwal Pomocy, Współpracy i Integracji, a w jego ramach na Andrzejki, Imieniny Św. Mikołaja, Galę festiwalową oraz koncert zespołu Hard Times. Polacamy również spotkanie mieszkańców miasta w ramach "Pociągu do tradycji", a także Akademię Robotyki, warsztaty make-up&fashion oraz opłatkowy wieczór kolęd w ramach Akademii Słowa i wiele innych.

Czytaj więcej...

Grafik spotkań - listopad 2018

W listopadzie polecamy podsumowanie projektu "Nad Niemnem" UTW i ILO w Chrzanowie, a także Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który biblioteka organizuje w swoich murach dnia 14.11. Ponadto zapraszamy serdecznie do udziału w II Forum Regionalnym (15-16 listopada) oraz zachecamy młodzież do przyjścia na profesjonalną konferencję prasową w ramach warsztatów dziennikarskich.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Grafik spotkań - LIPIEC-SIERPIEŃ 2018

W okresie wakacyjnym polecamy: akcję letnią Pożyteczne Wakacje, Dyskusyjny Klub Filmowy, Pogorzycką Sielankę i Święto Miodu w Płazie.

UWAGA! zmiana godzin spotkań:

  • Dyskusyjny Klub Filmowy -  10.07, godz.17.00, zamiast 14.08 - 7.08, godz. 17.00!
  • Szlemstars - koło brydża sportowego - wtorki, godz.12.00-18.00, piątki, godz. 12.00-18.00

grafik - biblioteka główna

grafik - filie

Grafik spotkań : grudzień 2017

W grudniu polecamy: Festiwal Pomocy, Współpracy i Integracji, wystawę rysunku i grafiki Wojciecha Franzblau wraz z wernisażem, świąteczną wystawę kart świątecznych autorstwa Marii Głuch, Regionalny Festiwal Kodowania - Zakoduj Małopolskę, Akademię Słowa w klimatach wigilijnych oraz dyskusję w ramach DKK - Dyskusyjnego Klubu Książki,  na której to gość będzie Radio Kraków.

 

Czytaj więcej...

Grafik spotkań - LISTOPAD 2017

W listopadzie polecamy: podsumowanie projektu POLSKA TO WIELKA RZECZ, spotkanie z aktorką Ewą Dałkowską, która w Akademii Słowa czytać będzie WSPOMNIENIE O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM, kampanię edukacyjną "Niska Emisja",  Forum Regionalne "Między Małopolską a Górnym Śląskiem" oraz Noc z Książką - tym razem w klimatach mitologicznych.

UWAGA! Zmiana terminu wernisażu w Filii w Luszowicach z 15.10 na 16.10 godz. 17.00.               
Zajęcia  z Akademii Robotyki w dn. 15.11 zostały odwołane z przyczyn niezaleznych od biblioteki.

grafik - biblioteka główna

grafik - Oddział dla dzieci

grafik - filie biblioteczne

katalogi

zakup

napis2rokNiepd

 www 4kroki

kon2