klauzula

 
 
 
A- A A+

Grafiki spotkań - grudzień

W grudniu zapraszamy na dwudniowy Festiwal Pomocy, Współpracy i Integracji, a w jego ramach na Andrzejki, Imieniny Św. Mikołaja, Galę festiwalową oraz koncert zespołu Hard Times. Polacamy również spotkanie mieszkańców miasta w ramach "Pociągu do tradycji", a także Akademię Robotyki, warsztaty make-up&fashion oraz opłatkowy wieczór kolęd w ramach Akademii Słowa i wiele innych.

Czytaj więcej...

Grafik spotkań - LIPIEC-SIERPIEŃ 2018

W okresie wakacyjnym polecamy: akcję letnią Pożyteczne Wakacje, Dyskusyjny Klub Filmowy, Pogorzycką Sielankę i Święto Miodu w Płazie.

UWAGA! zmiana godzin spotkań:

  • Dyskusyjny Klub Filmowy -  10.07, godz.17.00, zamiast 14.08 - 7.08, godz. 17.00!
  • Szlemstars - koło brydża sportowego - wtorki, godz.12.00-18.00, piątki, godz. 12.00-18.00

grafik - biblioteka główna

grafik - filie

Grafik spotkań : grudzień 2017

W grudniu polecamy: Festiwal Pomocy, Współpracy i Integracji, wystawę rysunku i grafiki Wojciecha Franzblau wraz z wernisażem, świąteczną wystawę kart świątecznych autorstwa Marii Głuch, Regionalny Festiwal Kodowania - Zakoduj Małopolskę, Akademię Słowa w klimatach wigilijnych oraz dyskusję w ramach DKK - Dyskusyjnego Klubu Książki,  na której to gość będzie Radio Kraków.

 

Czytaj więcej...

Grafik spotkań - LISTOPAD 2017

W listopadzie polecamy: podsumowanie projektu POLSKA TO WIELKA RZECZ, spotkanie z aktorką Ewą Dałkowską, która w Akademii Słowa czytać będzie WSPOMNIENIE O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM, kampanię edukacyjną "Niska Emisja",  Forum Regionalne "Między Małopolską a Górnym Śląskiem" oraz Noc z Książką - tym razem w klimatach mitologicznych.

UWAGA! Zmiana terminu wernisażu w Filii w Luszowicach z 15.10 na 16.10 godz. 17.00.               
Zajęcia  z Akademii Robotyki w dn. 15.11 zostały odwołane z przyczyn niezaleznych od biblioteki.

grafik - biblioteka główna

grafik - Oddział dla dzieci

grafik - filie biblioteczne

Grafik spotkań - PAŹDZIERNIK 2017

W październiku chrzanowska biblioteka zaprasza m.in. na: WSZECHNICĘ CHRZANOWSKĄ przybliżającą temat chrzanowskiego Klubu Inteligencji Katolickiej (9.10), spotkanie autorskie z pisarzem, historykiem SŁAWOMIREM KOPREM (20.10), spotkanie poetyckie w cyklu Akademia Słowa W MALINOWYM CHRUŚNIAKU - CZYTAMY LEŚMIANA (26.10).
Serdecznie zapraszamy!

grafik - biblioteka główna

grafik - filie biblioteczne

grafik - oddział dla dzieci

Grafik spotkań: lipiec-sierpień 2017

W okresie wakacyjnym polecamy Akcję Letnią  dla dzieci POŻYTECZNE WAKACJE, w tym roku pod hasłem: Płynie, Wisła płynie w Oddziale dla Dzieci oraz Psy , koty...i ich psoty w filiach bibliotecznych. Brać udział będziemy również w Szantach na Wiśle w Skansenie w Wygiełzowie, w ramach obchodów Roku Rzeki Wisły.  Zapraszamy do zwiedzania wystaw: Dawne i nowe światło w malarstwie Gosi Adamczak, American Dream (II LO) i Kalendarz Szkolny I LO w Chrzanowie.

grafik - biblioteka główna
grafik - filie

katalogi

zakup

napis2rokNiepd

 www 4kroki

kon2