W lutym zapraszamy na wielkie otwarcie SANATORIUM CZYTELNICZEGO - 1 lutego o godz. 12.00. Ci, którzy nie zdążą przybyć do nas w samo południe, mogą skorzystać z Sanatorium przez cały miesiąc w godzinach otwarcia biblioteki. Z kolei 9 lutego w sobotę o godz. 18.00 gorąco zapraszamy na wernisaż wystawy ukraińskiego malarza ROMANA OPALIŃSKIEGO oraz koncert zespołu MERSTEIN TRIO. W lutym czekają nas jeszcze warsztaty dziennikarskie, prelekcje multimedialne PTTK, Wszechnica Chrzanowska na temat kolejnictwa, warsztaty makijażu i stylizacji, szereg ciakawych zajęć dla dzieci. Z okazji Walentynek szykujemy randki w ciemno z książką oraz polecamy spotkanie poetyckie Akademii Słowa "Na skrzydłach Amora".

Grafik spotkań - Biblioteka Główna

Grafik spotkań - Filie