Oddział

4. »
  5. Oddział dla Dzieci
  6. »
  7. Para – buch! Książka...

Para - buch! Książka w ruch!

Projekt, w którym aktywny udział bierze Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, realizowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Celem jest m.in. promowanie książek popularnonaukowych wśród dzieci młodszych, rozwijanie zainteresowań różnymi dziedzinami nauki, światem, który je otacza. Zajęcia obejmują głośne czytanie oraz działania popularyzujące książkę i wiedzę w zakresie dziedzin STEM: nauk przyrodniczych, technologii, inżynierii, matematyki. Każde spotkanie to zetknięcie z jedną, konkretną dziedziną nauki, ciekawa literatura, wspólna zabawa, ciekawostki i eksperymenty!

Projekt Para-buch! Książka w ruch!, finansowany jest ze środków Deutsche Telekom Stiftung. Umowa o współpracy zawarta pomiędzy Deutsche Telekom Stiftung, Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz DSZ - International Giving Foundation

Wstęp: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na zajęcia obowiązują zapisy - telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy Oddziału dla Dzieci.

3-10 lat

wiek uczestników