Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie "Zdjęcie z historią w tle". Poszukujemy archiwalnych zdjęć, do ktorych prosimy dołączyć interesujący opis - historię, ciekawostkę, wspomnienie związane ze zdjęciem. Zebrany materiał posłuży do przygotowania wystawy, którą będzie można zobaczyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie podczas Festiwalu Pomocy, Współpracy i Integracji w dniach 4-5 grudnia 2015r. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Zdjęcia są zbierane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie lub najbliższej filii. Termin zbierania zdjęć upływa 30 listopada 2015. Zdjęcia zostaną zeskanowane a oryginały zwrócone właścicielom. Do zdjęcia należy dołączyć zgodę na jego.

Informacji udziela: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie. Dział Informacji Regionalnych tel. 32 763 27 48, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona Festiwalu: www.festiwal.regionalia.chrzanow.pl

Regulamin - www.festiwal.regionalia.chrzanow.pl/konkurs.html
Zgoda na wykorzystanie zdjecia: - http://www.festiwal.regionalia.chrzanow.pl/images/pdf/zgoda_na_wykorzystanie_zdjecia.pdf

plakat festiwal historia duze