Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie oraz aktorzy z Teatru Maska w Krakowie zapraszają dzieci na spektakl pt.: "Nie do wiary! W bibliotece kryją się czary!". Czeka na Was tajemnicza biblioteka, zapomniana opowieść, magiczny świat książek i... Tomek przeżywający najpiękniejszą przygodę swojego życia.

Już od najmłodszych lat zaczynamy naszą przygodę z książką, która często zostaje w pamięci na zawsze. Świat bajek sprawia, że bohaterowie, o których czytamy, stają się nam bliscy. Biblioteka to dom dla wielu ciekawych opowieści, aby jednak docenić taką skarbnicę wiedzy musimy ją odwiedzać, odkrywać jej tajemnice, wypożyczać książki!

Przedstawienie dla dzieci jest jednym z elementów tegorocznych obchodów ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odbywającego się pod hasłem (DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA.

Wstęp wolny! Zapraszamy 14 maja 2018r. o godz. 16:30