klauzula

 
 
 
A- A A+

Bardzo nam miło poinformować, że Olga Nowicka - kierownik Działu Promocji i Upowszechniania Czytelnictwa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie została nominowana w plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 w kategorii Kultura przez redakcyjną kapitułę "Gazety Krakowskiej" oraz "Dziennika Polskiego".

Głosujcie na naszą koleżankę!
https://gazetakrakowska.pl/p/kandydat/olga-nowicka%2C415013/
Bardzo nam miło poinformować, że Olga Nowicka - kierownik Działu Promocji i Upowszechniania Czytelnictwa Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie została nominowana w plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 w kategorii Kultura przez redakcyjną kapitułę Gazeta Krakowska oraz dziennikpolski24.pl.

Olga Nowicka - od wielu lat z sercem promuje czytelnictwo na Ziemi Chrzanowskiej: godzinami rozmawiając o książkach w Dyskusyjnych Klubie Książki; organizując i prowadząc spotkania z autorami, literackie happeningi miejskie, wystawy, wernisaże i wiele, wiele innych!
Przyczyniła się do zdobycia przez bibliotekę kilkakrotnego tytułu Mistrza Promocji Czytelnictwa w konkursie ogólnopolskim oraz wywindowania chrzanowskiej książnicy na wysokich pozycjach w krajowych rankingach.
Autorka felietonów o kulturze w Poradnik Bibliotekarza. Pomysłodawczyni i realizatorka dużej wystawy Literatura to Kobieta (2018) https://www.mbp.chrzanow.pl/?/2597-literatura-to-kobieta-wy? , koordynatorka projektów literackich i edukacyjnych (Narodowe Czytanie, NATURAlnie w Chrzanowie, Tydzień Bibliotek, Małopolskie Dni Książki Książka i Róża, Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu)
Laureatka tytułu ogólnopolskiego konkursu na Super-aktywnego-bibliotekarza (2018):

https://www.facebook.com/BibliotekaGdynia/videos/340028446570322/

Zachęcamy do głosowania na naszą koleżankę!

 

katalogi

zakup

napis2rokNiepd

dkk bane

 www 4kroki

kon2