Projekt "Poloneza czas zacząć" realizowany przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chrzanowie oraz I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie. Autorem i koordynatorem projektu, który otrzymał dofinansowanie z Województwa Małopolskiego w ramach konkursu "Mecenat Małopolski" jest dyrektor  I LO - Bożena Bierca. Seniorów i młodzież przygotowała Małgorzata Ciupek " Gładys (nauczyciel-polonista) we współpracy z Marcinem Kobierskim aktorem Teatru Bagatela w Krakowie, który również napisał scenariusz i wyreżyserował spektakl "Pan Tadeusz" na motywach poematu Adama Mickiewicza.

Premiera spektaklu: 22.10.2014

Zakończenie projektu: 7.11.2014, godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie (w programie m.in. fragmenty spektaklu "Pan Tadeusz" w literackiej oprawie autorstwa pracowników Działu Promocji i Upowszechniania Czytelnictwa chrzanowskiej biblioteki oraz wernisaż wystawy fotografii ilustrujących przebieg realizacji projektu autorstwa Dominiki Biercy).

plakat1

plakat2