Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych studentek UTW w Chrzanowie, prace zostały wykonane pod kierunkiem pana Mariusza Kubackiego. Wernisaż wystawy odbędzie się 14 listopada 2014 o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie ul. Broniewskiego 10C.

Mariusz Kubacki od kilku lat prowadzi zajęcia plastyczne na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Chrzanowie. Trzon studentów UTW stanowi grupa pasjonatek malarstwa, które swym zaangażowaniem zarażają pozostałych uczestników zajęć. Mariusz Kubacki, jako czynny twórczo artysta ? malarz, postanowił w swej pracy pedagogicznej wykorzystać ten zapał twórczy swych podopiecznych. Poprzez analizę relacji zachodzących między przedmiotami w malowanych na zajęciach martwych naturach, postawił na kreowanie własnych osobowości twórczych studentek UTW. Na zajęciach tworzy atmosferę wzajemnego ?napędzania się? i zarażania zamiłowaniem do sztuki, tak, by w przyszłości podopieczni tworzyli swój świat jako w pełni świadomi artyści.