A- A A+

Drugi i trzeci wykład za nami, temat tego przedostatniego niełatwy, choć zdawać by się mogło, że o Internecie wiemy już chyba wszystko. Jak wyszukiwać, aby znaleźć? Jak rozpoznawać wiarygodne źródła informacji? Z jakich wyszukiwarek korzystać? Dlaczego wyniki są nierelewantne? Na te i wiele innych pytań uczestnicy wykładu uzyskali odpowiedzi praktycznie ćwicząc przy komputerach. Z kolei na ostatnim wykładzie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i potrzebnych informacji dot. promocji w mediach społecznościowych.

Dziękujemy pani Małgorzacie Drobny z firmy Infobrokerska.pl za wyczerpujący wykład i praktyczne przykłady. 

Wykład zrealizowano w ramach projektu "Pociąg do tradycji" sfinansowanego ze środków Programu "Lokalne Partnerstwa PAFW" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce".

Pociąg do tradycji - trzeci wykład ekspercki

Ostatni już wykład ekspercki dla młodzieży odbył się w poniedziałek 17 grudnia 2018 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie. Wielu ciekawych i potrzebnych informacji dot. promocji w mediach społecznościowych dowiedzieliśmy się od specjalisty w tym temacie Marysi Jakóbczyk, która jest kulturoznawcą w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie, zajmuje się wsparciem dla bibliotek publicznych w regionie, jest trenerem z zakresu technik informacyjno-komunikacyjnych, wykorzystania technologii mobilnych w kulturze i promocji kultury w Sieci. Uczestnicy spotkania poznali dostępne platformy komunikacyjne z uwzględnieniem najnowszych trendów takich jak m.in. działania streamingowe, social messaging, wykorzystanie treści tworzonych przez uczestników (UGC), marketing influencerski. Poznali zasady projektowania efektywnej kampanii promocyjnej - ze szczególnym uwzględnieniem celu, strategi, harmonogramu oraz grupy odbiorców. W dalszej części młodzież przedyskutowała skuteczne sposoby na budowanie świadomości promowanego przedsięwzięcia wśród odbiorców a także omówiła najczęstsze błędy popełniane przez prowadzących kampanie promocyjne w mediach społecznościowych. 

Wykład zrealizowano w ramach projektu "Pociąg do tradycji" sfinansowanego ze środków Programu "Lokalne Partnerstwa PAFW? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce".


katalogi

zakup

napis2rokNiepd

dkk bane

 www 4kroki

kon2