To były piękne i wzruszające chwile... Benefis Zbigniewa Tomskiego ściągnął do biblioteki tłumy. Ponad 70 osób słuchało wierszy i piosenek na część chrzanowskiego poety.

Spotkanie poprowadzili członkowie Akademii Słowa, którzy odczytali i wyśpiewali utwory przygotowane na ten szczególny wieczór (26 listopada). Poezja Zbigniewa Tomskiego znana jest z humoru, więc i tego nie brakowało na spotkaniu. Śmiech niósł się po całej bibliotece, ale były też łzy wzruszenia. Gratulacje i podziękowania na ręce poety złożło wielu przyjaciół, znajmoych, pracowników biblioteki i MOKSiR-u. Na koniec wszyscy podpisali się na wielkim banerze z podobizną artysty, który Pan Tomski dostał w prezencie.

Poecie raz jeszcze życzymy kolejnych lat owocnej pracy pisarskiej i nieprzemijającego uśmiechu oraz pogody ducha!

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć: