Za nami wernisaż wystawy "Fotografia dla Wolności. Fotografia dla Niepodległości". To pierwsze wydarzenie w nowym projekcie NIEPODLEGŁOŚĆ-WOLNOŚĆ-DEMOKRACJA realizowanym w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie.

23 stycznia spędziliśmy wieczór wśród fotografii członków i sympatyków Fotoklubu Trzebińska Kinematografia - Pracowni Fotograficznej prowadzonej przez Karola Mroziewskiego. Spotkanie wokalnie uświetniła Anita Wojciechowska z Pracowni Muzycznej Rafała Kossakowskiego przy PMDK w Trzebini.

Przybyli obejrzeli prace fotografów, wysłuchali słowa uzasadnienia wygłoszonego przez kuratora wystawy a na koniec wzięli udział w krótkim wykładzie prowadzonym przez Kamila Bogusza - historyka, badacza lokalnych tradycji, Społecznego Opiekuna Zabytków. Tematem wystąpienia była: Chrzanowska Oś Czasu.