Tegoroczne Ferie w Bibliotece trwały od 14.01- 18.01.2019 i przebiegały pod hasłem,"Skrzatowisko?". Dużo było śmiechu i świetnej zabawy, a wszystko to w towarzystwie naszych tytułowych skrzatów.

Staraliśmy się krasnoludkowo - skrzatowo wypełnić dzieciom pierwszy tydzień ferii zimowych. Jak co roku zaprosiliśmy nasze dzieciaki do Biblioteki Głównej w Chrzanowie, by tam obejrzały spektakl teatralny. W tym roku gościliśmy Teatr Edukacji i Profilaktyki MASKA z Krakowa, który zaprezentował widowisko pod tytułem "To największe jest szaleństwo nie znać słowa bezpieczeństwo". Po wrażeniach artystycznych  przyszedł czas na  zajęcia sportowo-rekreacyjne  na podłodze interaktywnej w Oddziale dla Dzieci.

Kolejne dni ferii to kolejne atrakcje: było budowanie z kartonów kolorowych domków dla skrzatów, były gry planszowe, była także filmowa królewna z nieodłącznymi krasnoludkami?  Dużą dawkę "skrzatowej" wiedzy zapewniła prezentacja multimedialna przygotowana przez nasze koleżanki z Oddziału dla Dzieci.

Cieszymy się, że mogłyśmy gościć naszych najmłodszych czytelników i już teraz zapraszamy na kolejne zajęcia w naszej bibliotece!