Po dwóch tygodniach Pożytecznych Wakacji odbywających się pod hasłem Lokomotywy Niepodległości - Stacja Biblioteka nasze wakacyjne zajęcia wcale nie dobiegły końca.

Od 15 lipca 2019 roku do 30 sierpnia 2019 roku w Oddziale dla Dzieci trwały wakacyjne Rozmaitości Biblioteczne. Nasi najmłodsi czytelnicy świetnie bawili się w przy użyciu podłogi interaktywnej, grali w gry planszowe, rywalizowali i tańczyli na x-boksie, poznali świat robotów, przenieśli się do bibliotecznego kina, a także tworzyli piękne prace plastyczne, które zamieniły nasz Oddział dla Dzieci w kolorową galerię. Było bajkowo i wesoło, a naszym uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy udanego roku szkolnego. I nie martwcie się - wakacje przecież już całkiem niedługo...

Od 15 lipca do 30 sierpnia Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie odwiedziło 570 osób.