DooKOŁA
FABLOKU

Ciekawa oferta warsztatów: audiowizualnych, promocji w social mediach i projektowania gier miejskich.

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy i zdobyciem nowych umiejętności zapraszamy na cykl warsztatów, prowadzonych przez specjalistów. Zaplanowaliśmy 4 warsztaty audiowizualne, 2 warsztaty promocji w social mediach i 3 warsztaty projektowania gier miejskich

Zapraszamy do udziału w konkursie na mural związany z dziedzictwem historycznym miasta.

Inspiracją do stworzenia projektu mogą być zdjęcia i materiały archiwalne z Cyfrowego Archiwum Ziemi Chrzanowskiej Kolorystyka muralu powinna nawiązywać do otoczenia. Mural nie może wyrażać treści politycznych, rasistowskich, szowinistycznych, nawołujących do nienawiści.

Sprawdź jakie "skarby" historii regionu kryje Twoje domowe archwium!

Poszukujemy dokumentów (ulotek, plakatów, pamiątek, fotografii, prasy), informacji, nagrań, relacji i wspomnień związanych z zakładami pracy na ziemi chrzanowskiej ze szczególnym uwzględnieniem Fabloku.

Chrzanów zmieni się w wielką planszę gry, podczas której uczestnicy będą mieli okazję poznać historię Fabloku oraz zdobyć atrakcyjne nagrody.

Gra polega na zdobywaniu baz i zebraniu jak największej liczby punktów poprzez wykonywanie różnych zadań związanych z wiedzą o Fabloku. Trasa „Szlakiem Fabloku” zawiera 15 oznakowanych tablicami miejsc położonych na terenie Chrzanowa. Liczba uczestników: ok. 50 osób (10 drużyn max. 5 osobowych)

Aktualności

logaPA_www